Interneto svetainės kūrimo kaina

Paprasta reprezentacinė svetainė Reprezentacinė svetainė, orientuota į verslo augimą Unikalus projektas (NT, informacinė svetainė, skelbimų svetainė ir pan.)
Kaina 600 € 1200 € Pagal susitarimą
Laikas 1 savaitė Maks. 45 dienos Pagal susitarimą
TVS Patogi pilna TVS Patogi pilna TVS Patogi pilna pritaikyta TVS
Dizaino tipas Dizainas pagal vieną iš schemų Profesionalus dizainas pagal jūsų poreikius Profesionalus dizainas pagal jūsų poreikius
Verslo analizė — Nėra — Atliekama verslo analizė, siūlomi objektyvūs įrodymai, kodėl verta dirbti su jūsų įmone, akcentuojami privalumai, išryškinama kokybė, patikimumas Atliekama verslo analizė, siūlomi objektyvūs įrodymai, kodėl verta dirbti su jūsų įmone, akcentuojami privalumai, išryškinama kokybė, patikimumas
Turinio kūrimas — Kliento atsakomybė — Po verslo analizės projektuojame struktūrą ir tekstus, orientuotus į jūsų tikslus Po verslo analizės projektuojame struktūrą ir tekstus, orientuotus į jūsų tikslus

Kas įeina į visus planus? Kokie mūsų ypatumai?

Turinio valdymo sistema
  • Puslapių kūrimas ir redagavimas
  • Meniu punktų kūrimas ir redagavimas
  • Redaktorius, išvalantis kopijuojamus tekstus
  • Švarūs adresai
Patogesnis teksto redaktorius

Mes nusipirkome patogų redaktorių už 300 € ir dabar nemokamai diegiame jį kiekvienam savo klientui.

Automatinės atsarginės kopijos

Kopijos daromos 2 lygiais:

  1. Visų duomenų kopijos serveryje kas savaitę.
  2. Interneto svetainės turinio kopijos kas savaitę, kasdien, kas 3 val. ir kas valandą. Todėl galėsite drąsiai redaguoti svetainę ir eksperimentuoti: net jeigu ką nors netyčia ištrinsite, visada turėsite vieną iš paskutinių versijų.
Profesionalios legalios nuotraukos

Vertiname savo ir kitų darbą, todėl perkame legalias ir profesionalias nuotraukas. Tai puikus sprendimas, nes galite neturėti savo kokybiškų nuotraukų. Pagal NN/g tyrimą (pasaulio lygio interneto tyrimų kompanija), kokybiškos nuotraukos yra 1 iš 10 svarbiausių dalykų, kurie padidina pelną.

Išsami statistikos sistema Google Analytics

Matysite ne tik, kiek žmonių apsilanktė, bet ir kiek laiko praleido kiekviename puslapyje, iš kokios šalies atėjo, iš kokių reklamos šaltinių (pvz. iš Google, iš Super mamos ir t.t.).

Galime organizuoti profesionalią fotosesiją

Kokybiškos nuotraukos sukuria profesionalų įvaizdį. Mes galime organizuoti jums profesionalią fotosesiją. Nuotraukos bus pritaikytos būtent jūsų svetainei, be to, galėsite jas naudoti ir ateityje reklamos ir kitais įmonės tikslais.

Arba galite gauti nemokamą konsultaciją

 

Klientų rekomendacijos

Mūsų klientai — tai mūsų partneriai. Mes rūpinamės jų veiklos sėkme ir tikimės to paties iš jų.