Tinklaraštis

Drupal 7 vakarėlis Vilniuje

Drupal 7

2011 sausio 7 visame pasaulyje žmonės šventė naujos Drupalo versijos (7) išleidimą. Buvo net 96 šalis ir 326 vietos. Organizavome vakarėlį Vilniuje ir kvietėme visus norinčius dalyvauti.

Susitikome su patyrusiais Drupaleriais, susipažinome, dalinomės patirtimi, svečiai galėjo vietoje sužinoti, kaip realizuoti įvairius dalykus su Drupalu.

Kas yra backlink'ai? Kokia iš jų nauda?

Backlink lietuviškai – atgalinė nuoroda. Kalbant aiškiau – nuoroda į bet kurį jūsų svetainės puslapį, patalpinta kitos svetainės bet kuriame puslapyje.

Visų pirma, be atgalinių nuorodų tiesiog nebūtų interneto. Jeigu svetainės nebūtų susietos tarpusavyje nuorodomis, mes nesužinotume apie kitas įdomias svetaines, turėtume kiekvienos svetainės adresą rašyti atskirai, būtų labai nepatogu naršyti internete ir ieškoti informacijos.

Įkūriau interneto svetainių kūrimo mokyklą

Nusprendžiau dalintis savo patirtimi ir įkūriau interneto svetainių kūrimo mokyklą.

Kai pats mokiausi daryti svetaines, nežinojau Lietuvoje mokyklų, kuriose užsiėmimus vestų profesionalai -- žmonės, kurie patys gyvena iš interneto svetainių kūrimo. Deja, tokių mokyklų nėra ir šiandien.

Todėl galima džiaugtis, kad atsirado pirma Lietuvoje interneto svetainių kūrimo mokykla, kur užsiėmimus veda profesionalai.

Interviu "Gerose žiniose"

Skaityti "Optimalaus verslo" vadovo Romano Ustinovič interviu "Gerose žiniose"

Muzikos radijas, kuris supranta jūsų norus

Pavyzdžiui, darbo metu mėgstate klausytis foninės muzikos. Svetainėje musicovery.com galite pasirinkti, kad grotų tik ramus pozityvus vokalinis popsas ir klasika. Praktikoje išbandyta, kad dainos puikiai atitinka norus. Nepatikusią dainą galėsite užbaninti, ir ji daugiau nebegros.

Internete yra daugybė panašių svetainių, bet ši pranešesnė tuo, kad geriau supranta, kokios muzikos jūs norite.

Google — studentų geidžiamiausias darbdavys

Google

Apklausa, kurioje dalyvavo per 30 000 studentų iš Europos universitetų, parodė, kad jų geidžiamiausias darbdavys yra „Google". Apklausa atskleidė, kad studentus labiausiai traukia įmonės, kurios yra žinomos visame pasaulyje, gamina patrauklią produkciją, siūlo gerą darbo užmokestį bei darbo sąlygas.

Naudingo skaitymo koeficientas (NSK)

Knygos

Kaip paskaičiuoti knygos NSK?

Kai skaitysite knygą, žymėkite naudingas mintis ir idėjas. Po to suskaičiuokite, kiek puslapių pažymėjote, t.y. kiek puslapių buvo naudingi. Toliau padalinkite naudingų puslapių skaičių iš visų: gausite knygos NSK.

Interviu su garsiausiu Rusijos dizaineriu

Artemijus Lebedevas yra įtakingiausios Rusijos dizaino studijos įkūrėjas ir meno direktorius. 2007 metais jis buvo Lietuvoje ir atsakė į "Verslo klasės" žurnalisto klausimus:

"Mokestis už nemokamus"

Skambučių kaina — vingiuotas klausimas. Iš pradžių jus privilioja pigiais ir nemokamais pokalbiais, bet kuo daugiau jūs skaitote apie paslaugą, tuo daugiai atsiranda žvaigždučių, sąlygų ir kitų nesąmonių.

Pavyzdys -- "Bitės" kainos. Įdomiai skamba frazė "mokestis už nemokamus skambučius":

Atsinaujino Visagino gyvūnų globos draugijos svetainė

http://vggd.365.lt

Lankytojai čia gali susipažinti su draugijos veikla bei rasti patinkantį gyvūną ir jį prijaukinti. Svetainės dėka naujus šeimininkus rado jau daugiau nei 300 gyvūnų.

Svetainėje yra paprasta turinio valdymo sistema, todėl ją lengvai administruoja žmonės, sunkiai bendraujantys su kompiuteriu.

Sąžininga reklama

Italijoje valgiau čipsus, kurie atrodo lygiai taip pat, kaip pavaizduoti ant pakelio.
Gera reklama visada sako tiesą.

Čipsai

Akių tausojimo programinė įranga "f.lux"

Naktį akys mažiau pavargsta nuo šiltų spalvų, dieną -- nuo šaltų.

Programinė įranga f.lux keičia monitoriaus spalvų gamą priklausomai nuo paros laiko. (Pagal nutylėjimą, po saulėlydžio monitorius kai kam pasirodys per daug raudonas, tačiau raudonumo lygį galėsite pakeisti nustatymuose. Taip pat jums reikės pakeisti geografines koordinates).

f.lux demonstracija

Kai pardavėjas pats ateina pas pirkėją

Aš mėgstu reklamą ir spaudžiu ant kiekvieno banerio ir ant kiekvienos reklaminės nuorodos. Taip pat nematau nieko blogo, kai kažkas atsiunčia tikrai naudingą ir skirtą man reklamą elektroniniu ar tradiciniu paštu. Neseniai šis įprotis padėjo sutaupyti.

Prieš kelias dienas pasibaigė įmonės automobilio draudimas. Turėjau arba likti pas Ergo arba susirasti pigesnį draudėją. Ergo jau spėjo atsiųsti priminimo laišką, taip pat paskambino vadybininkė, kurią kažkas išmokė naudoti spaudimo techniką.

Gero dizaino pavyzdys

Žmogus, kuris sugalvojo tarp dantų šepetuko šerių įdėti gumą, yra puikus dizaineris. Šeriai – brangiausia šepetuko medžiaga. Tai reiškia, kad įdėjus tarp jų gumą, sumažėja šerių kiekis, t.y. gamybos kaina. Dar įdomiau tai, kad pigiau kainuojantis produktas yra parduodamas brangiau, nes pirkėjams šis sprendimas pateikiamas ne kaip mažesnė savikaina, o kaip revoliucinė naujovė, masažuojanti dantenas.

Nespręskite už klientus. Juos tai erzina

Daugybėje interneto anketų ir susisiekimo formų yra punktas, panašus į:

 Gauti pranešimus apie nuolaidas
 Prenumeruoti mūsų naujienlaiškį

Knyga "SPIN-pardavimai"

 

Nuostabi knyga apie efektyvius pardavimus. Išleista daug kartų ir daugybe pasaulio kalbų. Įeina į būtinos literatūros sąrašą pažangiausiose verslo mokyklose.

Vos ne kiekvienas sakinys yra pagrįstas asmenine autorių patirtimi ir tyrimais, todėl tai ne tik praktiškas, bet ir įdomus skaitymas. Kartu knyga nėra iš pop-verslo literatūros sąrašo.

Komercinių lėktuvų judėjimas

Įspūdingas trumpas filmas, rodantis pasaulio komercinių lėktuvų judėjimą per 1 parą.

Video paskaitos iš geriausių pasaulio universitetų

Interneto svetainėje Academic Earth jūs galite pamatyti daugybę paskaitų iš geriausių pasaulio universitetų ir verslo mokyklų: Berklio, Harvardo, Stenfordo ir kitų.

Paskaitos aiškiai ir patogiai suskirstytos pagal dalykus ir eiliškumą. Vaizdas geros kokybės, galima parsisiųsti.

Paskaitos internete

Finansinės krizės vizualus paaiškinimas

Nuostabus trumpas filmas, paaiškinantis finansinės krizės atsiradimo mechanizmą. Anglų kalba.

Puslapiai

Arba galite gauti nemokamą konsultaciją

 

Klientų rekomendacijos

Mūsų klientai — tai mūsų partneriai. Mes rūpinamės jų veiklos sėkme ir tikimės to paties iš jų.